Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΥ ΒΑΝ ΓΚΟΓΚ «ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ»
Brand: ΠΑΤΑΚΗΣ
€10.90
Διαθέσιμο από 1 έως 3 ημέρες
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
Ανακάλυψε τους ομορφότερους πίνακες του Βαν Γκογκ σ’ ένα υπέροχο οπτικοακουστικό ταξίδι. Κυκλοφορούν επίσης: – Ο πρώτος μου Μπαχ – Ο πρώτος μου Μπετόβεν – Ο πρώτος μου Μότσαρτ – Ο πρώτος μου Βιβάλντι – Ο πρώτος μου Σοπέν – Ο πρώτος μου Βέρντι – Ο πρώτος μου Τσαϊκόφσκι – Ο πρώτος μου Χαίντελ – Ο πρώτος μου Μονέ «μετά μουσικής»